STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KLERYCY I MISJE

Klerycy i Misje

Pragnę wyrazić wdzięczność Bogu za zaangażowanie, z jakim przeżywany był w całym Kościele październik ubiegłego roku jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Jestem przekonany, że przyczynił się on do misyjnego nawrócenia w wielu wspólnotach, podążających za wskazanym tematem: Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”.

Przewielebny Księże Rektorze,

Pragniemy dołączyć do Papieża Franciszka nasze podziękowanie za ogromne zaangażowanie poprzez animację misyjną w Archidiecezji Krakowskiej jakim służyliście na różne sposoby podczas Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego października 2019 roku.

Kontynuując współpracę w dziele misyjnym Kościoła serdecznie zapraszamy wszystkich alumnów diecezjalnych i zakonnych na Mszę Świętą do Kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie przy ul. Grodzkiej, w piątek 23 października 2020 roku o godz. 18.00.  Homilię wygłosi o. Tomasz Nogaj SJ, były misjonarz w Sudanie Południowym, obecnie Dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Krakowie.

Kapłanów i Ojców Przełożonych zapraszamy do koncelebry

Z misyjnymi pozdrowieniami