STRONA GŁÓWNA / MISJONARZE / Diecezjalny

MISJONARZE

Ks. Tomasz Trzebunia

Rosja - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/2002

Ks. Andrzej Ścisłowicz

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/2006

Ks. Waldemar Szlachta

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/2006

Ks. Ryszard Pędzimąż

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 24/06/2006

Ks. Jan Nikiel

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/1991

Ks. Witold Kowalów

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/1992

Ks. Mieczysław Frytek

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 20/06/2005

Ks. Paweł Antolak

Ukraina - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 22/06/2007

ks. Andrzej Błażkiewicz

Chiny - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 01/06/2016

Ks. Wojciech Kościelniak

Tanzania - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 01/06/1990

Ks. Janusz Zajda

Sudan - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 01/06/2009

Ks. Krzysztof Kasprzak

Tanzania - misjonarz

Status: F.D.
Na misji od: 01/08/2015