STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / FESTYN MISYJNY

Festyn misyjny

TYP WYDARZENIA: Wydarzenia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 15-08-2019 GODZINA: 08:00

Serdecznie zapraszamy na Festyn Misyjny, który odbędzie się 15 sierpnia 2019 r., w Kalwarii Zebrzydowskiej u Ojców Bernardynów. Już od godz. 8.00 rano będzie można zobaczyć ciekawą wystawę eksponatów misyjnych oraz rozmawiać z misjonarzami z różnych krajów, a także z rodowitymi misjonarkami z Nigerii. O godz. 19.00 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, której będzie przewodniczył ks. Tadeusz Dziedzic, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Archidiecezji Krakowskiej, długoletni misjonarz w Tanzanii. Po Mszy Świętej przewidziane są liczne atrakcje: koncert, świadectwa misjonarzy, przedstawienie, misyjna zabawa fantowa. Podczas festynu będzie też można popróbować prawdziwej kuchni misjonarskiej. Nie zabraknie także stoiska z oryginalnymi pamiątkami i wyrobami pochodzącymi z różnych krajów misyjnych.

Do zobaczenia 15 sierpnia 2019 r.