STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / 100 LAT NARODZIN DLA NIEBA BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

100 lat narodzin dla Nieba bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Drodzy Przyjaciele i Dobroczyńcy Misji,

Pragniemy z całego serca zaprosić Państwa do wzięcia udziału we Mszy Świętej w dniu 12 czerwca 2022 roku o godz. 7.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Pragniemy podziękować Panu Bogu za dar życia bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Patronki Dzieła Współpracy Misyjnej w Polsce, której 100 rocznicę narodzin dla Nieba obchodzimy w tym roku. Mszy św. przewodniczyć będzie J.E. Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Uroczystość będzie transmitowana przez TVP 1.

Po Mszy świętej serdecznie zapraszamy Państwa na poczęstunek do sali konferencyjnej na 1 piętrze w Domu Duszpasterskim. Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w uroczystości i poczęstunku, które pomoże nam w organizacji tego wydarzenia.  Zgłoszenia przyjmujemy do 9 czerwca pod numer tel.: s. Bożena 668 688 096

Kto z Państwa nie może uczestniczyć osobiście we Mszy Świętej prosimy o łączenie się z nami duchowo poprzez transmisję telewizyjną.

Z darem modlitwy

Ks. dyr Tadeusz Dziedzic