STRONA GŁÓWNA / Rekolekcje Misyjne dla dzieci / REKOLEKCJE MISYJNE

REKOLEKCJE MISYJNE

Rekolekcje misyjne dla dzieci: 24-29 czerwca 2018 Bystra k/Bielska Białej

Informacje dotyczące wyjazdu wakacyjnego:

• Wyjazd to REKOLEKCJE MISYJNE, a więc wyjazd wypoczynkowy z Panem Bogiem na którym chcemy bardziej poznać misje.
  • Termin wyjazdu: 24.06.-29.06.2018 r.
  • Miejsce pobytu to: Dom Rekolekcyjny „NAZARET”, ul. Kościelna 22, 43-360 Bystrak. Bielska Białej
  • Organizator wyjazdu: Wydział Misyjny Diecezji Krakowskiej.
  • Kadra wychowawców: ks. Tomasz Bochnak – kierownik, s. Bożena Najbar – wychowawca,kleryk WSD AK – wychowawca, Urszula Hanula – nauczyciel-wychowawca, Edyta Galica– rodzic-wychowawca, oraz do pomocy młodzież, animatorzy misyjni.
  • Transport do ośrodka indywidualnie. Przyjazd w niedzielę 24.06. między 16.00 a 18.00.Odbiór dzieci w piątek 29.06. od 13.00 do 15.00.
  • Koszt wyjazdu wynosi 350 zł. (transport związany z wycieczkami, ubezpieczenie, pobyt zwyżywieniem – trzy posiłki dziennie, wszystkie atrakcje organizowane dla dzieci, notatnikoraz śpiewnik)
  • Podczas wyjazdu będziemy starać się aktywnie wypoczywać, korzystając z atrakcyjnejturystycznie okolicy. Dobra lokalizacja ośrodka blisko wszystkich planowanych atrakcji. Przede wszystkim będzie to wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu, wyjście do Aquaparku, wycieczka do studia filmowego wraz z projekcją bajki (tam gdzie powstawał „Reksio” oraz „Bolek i Lolek”) oraz wycieczka na jeden z pobliskich szczytów wraz z przejazdem kolejką linową. Codziennie będzie także Eucharystia i krótkie spotkanie formacyjne. W ośrodku wszystkie pokoje z łazienkami, kaplica, sala na spotkania grupowe, sala zabaw. Nie zabraknie czasu na wspólne gry i zabawy. Serdecznie zapraszamyJ
  • Należy zabrać ze sobą:
    • –  legitymację szkolną
    • –  strój kąpielowy
    • –  odpowiedni strój na wycieczkę (wygodne buty, spodnie, spodenki, czapkę, okulary

• •

słoneczne i filtry przeciwsłoneczne, plecak)

• –  cieplejsze ubranie na wypadek chłodnych dni, polar, kurtka przeciwdeszczowa
  • –  pantofle do chodzenia po ośrodku
  • –  przybory toaletowe, ręcznik
  • –  strój na salę gimnastyczną zwłaszcza buty