STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / FERIE Z MISJAMI 12-19 I 2019 KRYNICA ZDRÓJ

Ferie z Misjami 12-19 I 2019 Krynica Zdrój

Rekolekcje Misyjne w ferie zimowe 2019

• Termin wyjazdu: 12.01.-19.01.2019 r.
  • Miejsce pobytu to: Dom „TĘCZA”, ul. Leśna 5, 33-380 Krynica-Zdrój
  • Organizator wyjazdu: Parafia pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu oraz Wydział Misyjny.
  • Kadra wychowawców: ks. Tomasz Bochnak – kierownik, s. Bożena Najbar, trzech wychowawców,nauczycieli, do pomocy młodzież – animatorzy misyjni.
  • Transport do ośrodka autokarem. Wyjazd z parkingu kościoła pw. św. Jana Pawła II w NowymTargu, 12 stycznia w sobotę o godz. 9.00. Powrót w sobotę 19 stycznia ok godz. 12.00.
  • Koszt wyjazdu wynosi 550 zł. To okolica uzdrowiskowa i bardzo atrakcyjna dla sportów zimowych a co za tym idzie znacznie droższa. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, pobyt z wyżywieniem – trzy posiłki dziennie, śniadanie – szwedzki stół, obiad + deser – do dyspozycji bar sałatkowy, kolacja – szwedzki stół, przejazd kolejką gondolową, karnety na stok, bilety na lodowisko, przewodnik, notatnik oraz śpiewnik, korzystanie z pijalni wód.

Ośrodek znajduje się blisko centrum Krynicy w części uzdrowiskowej obok góry Parkowej. Obiekt posiada stołówkę, osobną świetlicę, stół do ping ponga, projektor, parking, Wi-Fi. Nocleg w pokojach z łazienkami, TV oraz w pokojach z umywalkami, TV.