STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / JUBILEUSZ 50-LECIA PRACY MISJONARZY W TANZANII

Jubileusz 50-lecia pracy Misjonarzy w Tanzanii

W Tanzanii w Kiabakari  trwają Uroczystości Jubileuszowe 50-lecia posługi misyjnej Misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Krakowskiej. W Uroczystości biorą udział Ks. bp Robert Chrząszcz – bp pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej, Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie – ks. Tadeusz Dziedzic. Obecnie pracują w Tanzanii: ks. Wojciech Kościelniak – kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kiabakari, gdzie odbywają się Uroczystości, ks. Konrad Caputa, ks. Marek Gizicki, ks. Krzysztof Kasprzak, ks. Kazimierz Króżel, ks. Piotr Pawlus. W Kiabakari trwa Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Do Narodowego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kiabakari przybywają licznie pielgrzymi z całego kraju.

ZDJĘCIA I FILM Z UROCZYSTOŚCI W DNIU 4 IV 2024