STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MISYJNY ADWENT “4XN”

Misyjny Adwent “4xN”
Misyjny Adwent „4 x N” on-line

 

Niezwykłe spotkania, z Niezwykłymi ludźmi, o Niezwykłych sprawach, w Niezwykły sposób.

Zapraszamy osoby, które pragną pobyć z misjami i duchowością na sposób on-line. Nie często myślimy w ciągu dnia o budowaniu relacji z Bogiem, a od tego zależą nasze relacje z sobą samym i z innymi ludźmi także tymi żyjącymi w krajach misyjnych.

Czy nas jeszcze obchodzą?

Co o nich wiemy, czy nas jeszcze obchodzą? Czy nas inspirują do działania? Chętnych do budowania relacji on-line prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ruszamy od I Tygodnia Adwentu. Proponujemy godzinne spotkania od 9.30 do 12.30 oraz od 19.30 do 20.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę od godz. 19.30 do 20.30. We formularzu prosimy o podanie dnia i godziny według swoich możliwości. Spotkania będą się odbywać na platformie Zoom. Linki będą przesyłane na adresy e-mailowe.

Uczestnicy Adwentu z Misjami

Misyjny Adwent „4 razy N” poprowadzą Siostry Klawerianki z Krakowa w formie rekolekcji adwentowych z misjami: s. Bożena, s. Kazimiera i s. Priscilla z Indii. Do wzięcia udziału w rekolekcjach zapraszamy Dobroczyńców Misji, Rodziny Misjonarzy, Osoby, które podjęły Adopcję Dzieci w krajach misyjnych i wszystkich zainteresowanych misjami. Wszystko na większą chwałę Bożą. Zapraszamy!

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

ZOBACZ TAKŻE