STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE “W RYTMIE MISJI”

Rekolekcje “W rytmie Misji”
„W rytmie misji”

Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem

 

Serdecznie zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej (od klasy IV do VIII) na misyjno-językowe rekolekcje do Zawadki w terminie od 3 do 10 sierpnia 2024 roku.

Podczas rekolekcji będziemy odkrywać swoje marzenia i poznawać marzenia dzieci z krajów misyjnych. Wsłuchując się w Słowo Boże i karmiąc się Eucharystią trudno dopuścić do siebie myśl, że miliardy ludzi na świecie nie ma tego daru, doświadczenia Boga z nami. Codzienne spotkania formacyjne i Eucharystia otworzą nam serca na wielką miłość Jezusa do każdego z nas. Nie zabraknie wędrówek szlakami leśnymi i zabawy starając się aktywnie wypoczywać, korzystając z atrakcyjnej okolicy.

Z Native Speaker

Radością jest dla nas zaproponowanie dzieciom możliwości nauki podstaw języka angielskiego i języka tiw (jeden z języków w Nigerii) z Native Speaker. Nauczycielem będzie siostra zakonna s. Catherine Yila, która pochodzi z Nigerii. Zajęcia obejmować będą przyswajanie sobie podstawowych zwrotów poszczególnych języków poprzez piosenki, prezentacje, zabawy, gry i taniec. Będzie to doskonała okazja do przełamania bariery językowej.

Serdecznie zapraszamy młodych odkrywców misji do wzięcia udziału w tych niepowtarzalnych rekolekcjach „W rytmie misji”.

Ks. dyr. Tadeusz Dziedzic

s. Bożena Najbar

ZAPISY

ZOBACZ TAKŻE