STRONA GŁÓWNA / WYCHODZĄCY Z NAŁOGU

WYCHODZĄCY Z NAŁOGU

APEL


Drodzy Przyjaciele Misji!
Możecie pomóc już dziś! W wychodzeniu młodzieży z nałogu!

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości pomocy w remoncie budynku oraz zbudowaniu w nim siłowni w celu aktywizacji i pomocy młodzieży wychodzącej z niszczących ich życie nałogów.

Młodzież mieszka w stolicy Zambii – Lusace, gdzie mamy swoje dwie misjonarki świeckie – Karolinę Cygan oraz Katarzynę Sowę.

W realizację tego projektu angażujemy własne siły i środki, ale liczymy także na Państwa wsparcie wierząc, że oprócz satysfakcji, przyjmiecie Państwo od nas poniżej wymienione wyrazy wdzięczności.

  

Dlaczego chcemy pomóc? Ponieważ chcemy podarować młodzieży przysłowiową „wędkę”, która pomoże im w wychodzeniu z nałogów jakie wyniszczają ich życie. Na zebranie funduszy wraz z budową mamy jedynie rok, ponieważ nasze ww. świeckie misjonarki w czerwcu przyszłego roku wracają do Polski. Ten dar w postaci zbudowania siłowni dla dziewcząt i chłopców pozostanie na długo po wylocie stamtąd Katarzyny oraz Karoliny. Więcej o pracy naszych misjonarek oraz o nich samych znaleźć można na naszej stronie internetowej misje.diecezja.pl.

Zwracamy się więc z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci jakichkolwiek środków finansowych jakie możecie Państwo ofiarować, a które pomogą w realizacji tego wspaniałego celu. Państwa ofiara może się przyczynić do stworzenia miejsca, które będzie służyło młodzieży latami.

W zamian chcemy podarować: certyfikat z podziękowaniem, umieszczenie Państwa imienia i nazwiska na materiałach promocyjnych mówiących o naszych Dobroczyńcach, personalne podziękowanie w trakcie trwania I GALI UZNANIA, inne sposoby wdzięczności zaproponowane przez Państwa

Jak można pomóc?

  1. Jeżeli wyrazicie Państwo chęć wsparcia finansowego, prosimy o taką informację na misje@diecezja.pl, abyśmy mogli przekazać instrukcje do wpłaty.
  2. Organizując zbiórkę samodzielnie na ww. cel, koniecznie wcześniej nas o tym informując.

Szanowni Państwo, wiedząc że nasi Darczyńcy i Przyjaciele misji mają niezwykle gorące serca, co już niejednokrotnie udowodnili podczas pilnych apelów liczymy, że także i tym razem nie pozostaną obojętni na ten – równie ważny i pilny apel.

Całą akcję zainicjowała i prowadzi również grupa animatorów Wejście Ewakuacyjne.

Szanowni Państwo, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących naszej akcji, prosimy o kontakt telefoniczny z wolontariuszem z Wejścia Ewakuacyjnego , pod numerem telefonu: 721 598 288 lub bezpośrednio z s. Bożeną Najbar z Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie pod adresem mailowym: misje@diecezja.pl.

ZOBACZ TAKŻE